بدون سرمایه ماهی 4 میلیون کسب درآمد کن

کسب درآمد از اینترنت بدون سرمایه

کسب درآمد از اینترنت،بیش از یک میلیون تومان در روز این روزها با توجه به شرایط اقتصادی کشور کسب درآمد برای بسیاری از افراد جامعه بسیار دشوار است. بسیاری از افراد به امید اینکه در آینده بتوانند شغل مناسبی داشته باشند به سختی درس میخوانند و عده ای دیگر نیز راه های دیگر را ...

 

کسب درآمد از اینترنت بدون سرمایه

کسب درآمد از اینترنت،بیش از یک میلیون تومان در روز این روزها با توجه به شرایط اقتصادی کشور کسب درآمد برای بسیاری از افراد جامعه بسیار دشوار است. بسیاری از افراد به امید اینکه در آینده بتوانند شغل مناسبی داشته باشند به سختی درس میخوانند و عده ای دیگر نیز راه های دیگر را ...

کسب درآمد از اینترنت بدون سرمایه

  1. آپلود عکس
  2. کسب درآمد از اینترنت،بیش از یک میلیون تومان در روز


    آپلود عکس

  3. این روزها با توجه به شرایط اقتصادی کشور کسب درآمد برای بسیاری از افراد جامعه بسیار دشوار است. بسیاری از افراد به امید اینکه در آینده بتوانند شغل مناسبی داشته باشند به سختی درس میخوانند و عده ای دیگر نیز راه های دیگر را انتخاب میکنند. هرکس به طریقی در تقلا است تا بتواند کسب درآمد ایده آلی داشته باشد. اما متاسفانه اکثر از این تقلا ها بی نتیجه میمانند. کسانی که درس میخوانند معمولا بعد از فارغ التحصیلی در پیدا کردن شغل شکست میخورند و تمام زحماتی که این همه سال کشیدند و شب بیداری هایی که برای درس خواندن متحمل شدند به راحتی هیچ و پوچ میشوند و بر باد میروند. کسانی هم که راه های دیگر را انتخاب میکنند معمولا به دلیل نداشتن سرمایه زیر دست این و آن میشوند و تا آخرعمرشان هم زیر دست میمانند. در نهایت نتیجه این شده است که بسیاری از جوانان بیکارند و حتی پول شارژ گوشی خود را هم ندارند و بسیاری دیگر هم به کارهای سخت با حقوق اندک مثل کارکردن در رستوران ها و کارگری در جاهای مختلف مشغول هستند و به هیچ وجه از شرایط زندگی خود رضایت ندارند…در این میان عده اندکی نیز با زحمات فراوان شغل دولتی پیدا میکنند که بدک هم نیست و میتوانند یک زندگی بخور و نمیری داشته باشند. با شغل های دولتی میتوان با ۱۲ ساعت کار همراه با اضافه کاری و صبح خیلی زود از خواب بیدار شدن به درآمد روزی حدود ۷۰ هزار تومن رسید. خب با این شغل ها افراد حتی وقت بودن در کنار خانواده خود را هم به زور پیدا میکنند چه برسه به تفریح کردن آن هم با این حقوق اندک!

 

 

پس همه افراد به دنبال یک راه برای کسب درآمد زیاد در قبال کار آسان و زمان کاری اندک هستند. جالب است بدانید این راه جادویی و فوق العاده خیلی وقته که جلوی چشمان همه افراد قرار دارد ولی افراد از آن در جهت کارهای بیهوده و بی فایده استفاده میکنند. این راه جادویی را همه ما میشناسیم...

 

 

دوستان عزیز قصد دارم باهاتون راحت صحبت کنم! برای اینکه بتونم وضعیت خودم را سر رو سامان بدم ، تلاشهای زیادی کردم و یه روز به خودم اومدم که چقدر ضعیف شدم!

 

چون بیشتر ساعات شبانه روز بیدار بودم و به دنبال راهی عالی برای کسب درآمد بودم. به طوریکه در طول روز ۴ ساعت میخوابیدم، ۱۰ ساعت کار میکردم و مابقی پشت کامپیوتر و به دنبال شیوه های مختلف کسب درآمد از اینترنت بودم. تمام روش های موجود در بازار را خریده بودم ولی هیچ کدام نتونست برایم درآمد داشته باشد! نشد که نشد ولی بلاخره بعد از چند ماه نا امیدی و ضعف ، راهی رو پیدا کردم ، که اونم نه در سایت های ایرانی بلکه در سایت های اروپایی روشی کشف کردم یک روش فوق العاده و با کمی ابتکار و ایده خلاقانه تونستم به درآمد برسم.

 

بعد از اولین کسب درآمدم، به خودم خندیدم که چقدر به خودم سختی دادم! تا بلاخره روش کسب درآمد میلیونی در ۱ روز رو یاد گرفتم و من رو به زندگی امیدوار کرد. که به جای اینکه در روز ۱۰ ساعت کار کنم تا روزی ۵۰ هزار تومن کاسب بشم ، بجاش در خانه سه ساعت وقت میذارم و روزی ۱,۸۰۰,۰۰۰ هزار تومان کسب درآمد میکنم. الان دنیا رو یه جور دیگه ای میبینم و وقتی به این فکر میکنم کسانی هستند که در سرمای زمستون برای درآوردن ۱۰۰۰ تومن پول چقدر زجر میکشند! از وجود خودم خجالت میکشم. و به خودم میگم چرا من نتونم تجربیات خودم رو بهشون منتقل کنم که مجبور به انجام کارهای سخت نباشند؟! چرا من باید فقط این روش را بلد باشم؟ شاید خدا دوستم داره نمیدونم! میدونید دوستان اوایل که داشتم پول در می آوردم دوست نداشتم کسی از راز من با خبر بشه! دوست داشتم فقط من تنهایی پولدار باشم چون این روش من بود که برای پیدا کردنش وقت گذاشتم ولی الان میگم نه باید به کسانی که زمانی مثل خودم بودند کمک کنم پس بگذارید شما را راهنمایی کنم.

 

این روش بسیار ساده است و همه افراد میتوانند ازش استفاده کنند تنها کافی است به اینترنت دسترسی داشته باشند آن وقت میشود در نیم ساعت تا ۳۰۰,۰۰۰ هزار تومان پول بدست آورد از راه کاملا قانونی و حلال! ببینید دوستان شما برای پولدار شدن کافیه که پای خودتون را جای پای من بگذارید من اول قصد داشتم این آموزش را مجانی در اختیار مردم قرار دهم ولی وقتی افرادی فایل های بی ارزش را برای فروش گذاشتند و من هم قبل از این روش آنها را خریدم و به نتیجه نرسیدم من هم بر آن شدم تا برای اموزشم ارزش قائل بشم با این تفاوت که آموزش من از همه آموزش ها متفاوت تره و کسب درآمد در آن وجود دارد عزیزان همین الان دوتا راه در جلوی پای شما قرار داره یکی از درها روش نوشته ورود و دیگری نوشته خروج تصمیم با خودتونه که آینده را چگونه میخواهید اگر آینده خود را دوست دارید و دوست دارید هم زندگی کنید هم پول داشته باشید از درب ورود وارد شوید و میبینید که همه چیز حقیقت داره و میشود خیلی ساده به ۳۰۰,۰۰۰ تومان در نیم ساعت دست پیدا کرد. طبق آموزش من یا تردید میکنید و از درب خروج خارج خواهید شد و تا سال ها به این فکر خواهید کرد که پشت در ورود چی بوده!

 

شاید بارها تاکنون با سایت ها و وبلاگ های مختلفی آشنا شده اید که در آن آموزش راه اندازی یک کسب و کار یا بیزینس تازه وجود داشته، شاید دوره های ارزان قیمتی را تهیه کرده اید شاید کتابهای متعددی را خریده و خوانده اید اما نکته اساسی اینجاست که همیشه از یک چیز می ترسیدید: نکند نشود؟ نکند موفق نشوید؟ نکنه همش دوز و کلک باشه؟ مسئله اینجاست که شروع یک کسب و کار بیشتر از هر چیزی به شجاعت و جسارت نیاز دارد تا سرمایه اولیه.

 

اما به تجربه به شما می گویم اینکه شهامت و شجاعت شروع کردن را داشته باشید واقعا از هر چیزی مهمتر است، مسئله کسب و کار می تواند هیجان تازه و زیادی به زندگی تان وارد کند به شرطی که از نتیجه کاری که قرار است انجام دهید مطمئن باشید.

 

به عنوان یک پاسخ کوتاه این را می گویم که کسب و کار اینترنتی حقیقت دارد، هر کسی که علاقمند به آن باشد و شرایط آن را داشته باشد می تواند شروع کند و به موفقیت برسد، این کسب و کار توانایی خلق درآمدهای میلیونی را برای شما دارد اما اما اما تا زمانی که اقدامی برای شروع آن نکرده اید هیچ اتفاقی نمی افتد.

 

 

 

به هر حال تصمیم با شماست من تلاشم را برای شما کردم بلاخره همه که نباید پولدار باشند کسی به خواستش میرسه که بهایش را بده دوستان شما همین امروز میتوانید شروع کنید و اولین درآمد خودتان را کسب کنید. دوست دارم دنیای خودتان را از امروز بسازید.

 

 

 

این کار، سرمایه گذاری و فروش در آمازون نیست!

 

این کار، باینری آپشن و کار در فارکس نیست!

 

این کار، طراحی سایت و تولید محتوا نیست!

 

این کار، راه اندازی کانال و فروش اجناس نیست

 

این کار، زیرمجموعه گیری نیست!

 

این کار، ذره ای نیاز به دانش زبان انگلیسی ندارد!

 

این کار، هیچ ارتباطی به هوش مالی ندارد!

 

این کار، سرمایه گذاری روی بیت کویین نیست!

 

این کار، نیازی به ریالی سرمایه اولیه ندارد خیالتون کاملا راحت!

 

این روش، هیچ محدودیت سنی ندارد

 

این روش نیازی به صرف زمان طولانی برای یادگیری نداره، در کمتر از یک روز شما می توانید آن را یاد بگیرید!

 

این روش آپلود کردن ویدیو و کسب درآمد از آپلود سنترها نیست!

 

این فایل آموزشی روی موبایل به سادگی دانلود و اجرا میشه!

 

برای اینکار نیازی نیست حتما لپتاپ و کامپیوتر داشته باشید بلکه با گوشی هم میشه انجامش داد!

 

با این روش واقعا واقعا واقعا میشه درآمد کسب کرد به شرط اینکه هرچه زودتر شروع کنید!

 

درآمد شما به تومان و در ایران هست و هیچ ارتباطی با خارج کشور و سایتهای خارجی ندارد!

 

درآمد شما کاملا متعلق به خودتون هست و از هیچ کسی اون رو نمی گیرید بلکه مستقیم میاد تو حساب خودتون!

 

این کار با همه روشهایی که تاحالا برای کسب درآمد از اینترنت و تلگرام دیدید و خریدید فرق میکنه و واقعا کاربردی و عملیه!

 

روش این درآمد کاملا حلال و مطابق با قوانین شرع مقدس اسلام است و هیچ گونه کلاهبرداری، دروغ و سوء استفاده ای در کار نیست!

 

این آموزش روی تمامی دستگاه ها اعم از گوشی های آندروید و آیفون، لپتاپ، تبلت و کامپیوتر قابل اجراست و هیچ پسوردی ندارد!

 

این کار، خرید و فروش ارزهای دیجیتال و وب مانی نیست!

 

در این کار پول درآوردن شما باعث ضرر رسیدن به کسی نمی شود!

 

این کار، آموزش مونا افشار و کسب درآمد از اینترنت در ۷ روز نیست!

 

این کار، کار کردن با سایتهای کلیکی و تبلیغات CPC نیست!

 

شما برای تهیه این آموزش می توانید از هر کارت بانکی که دارید استفاده کنید!

 

این کار هیچ سقف درآمدی نداره و درآمد شما مستقیما به حساب خودتون واریز میشه پس هیچ حداقل پرداختی برای دریافت درآمدتون ندارید!

 

این کار، ساخت پیج اینستاگرام نیست!

 

با هر نوع اینترنتی اعم از ADSL و اینترنت گوشی می توانید این کار را انجام دهید!

 

با توجه به آسانی این روش این امکان وجود دارد که شما از همان روز اول به درآمد برسید!

 

در این روش، شما تا هر زمانی که کار کنید پول دریافت می کنید اما نکته اینجاست که درآمد اینکار می تواند خیلی خیلی بیشتر از سایر کارهای جامعه باشد!

 

این کار، سرمایه گذاری در بورس و تحلیل تکنیکال نیست!

 

این کار، گوگل ادسنس نیست و هیچ ارتباطی به گوگل اصلا ندارد!

 

این روش، آینوتی نیست!

 

این کار، پیش بینی مسابقات و شرط بندی نیست!

 

این کار تکرار یک فرمول ساده است هر روز و هر روز تکرارش کنید و پول دربیارید!!!

 

 

پس با یک یا علی شروع کنیم

 

 

 

*آموزش کسب درآمد اینترنتی برای چه نوع افرادی مناسب است؟*

 

 

 

دوست دارید استارت کسب درآمد اینترنتی را از همین لحظه بزنید؟ میخواید در فضای آرامش منزل کسب درآمد کنید؟ افرادی که میتوانند از این پکیج مهیج استفاده کنند به شرح زیر است:

 

۱- دانشجویان

۲- زنان خانه دار

۳- دانش آموزان و نوجوانان

۴- کارمندان و بازنشستگان

۵- معلمان و مدرسان

۶- افراد جویای کار در منزل

۷- همه ی علاقمندان به کسب درآمد از اینترنت

۸- کسانی که نیازمند شغل دوم هستند

 

  1.   آپلود عکس

 

شما می توانید راه ۱۰ ساله ما را به آسانی طی کنید!

 

وقت خود را به پول تبدیل کنید

 

آقای خودتان باشید …

 

از کار برای دیگران خسته شده اید؟

 

به دنبال استقلال کاری هستید؟

 

روزانه زمان زیادی را در اینترنت می گذرانید؟

 

آیا تمایل دارید که این زمان باطله را تبدیل به درآمد کنید؟

 

آیا تصمیم دارید شروع به کسب درآمد کنید اما سرمایه چندانی ندارید؟

 

شما با کمی پشتکار و صرف زمان اندکی می توانید ماهیانه تا چند میلیون توماندرآمد داشته باشید.

 

به نظرتان اینکار غیرممکن است؟

 

با استفاده از پکیج ما خواهید دید که اینطور نیست.

پشتیبانی رایگان

 

بله واقعیت دارد، شما به محض تهیه این آموزش، از همان روز اول مشمول استفاده از پشتیبانی کاملا رایگان می شوید بنابراین خیال تان کاملا راحت است که همواره فردی پاسخگو به شما وجود دارد و شما را کاملا دقیق راهنمایی می کند. از آنجا که خودم بارها قبلا بسته هایی را خریداری کردم که هیچ پشتیبانی نداشت، لذا درباره محصولمان این امکان خیلی ویژه را فراهم کردیم تا شما با خیالی کاملا آسوده از این آموزش استفاده کنید و بدانید پشتیبانی به شما داده می شود و اینطور نیست که مثل سایر جاها صرفا پس از خرید محصول به فروشنده هیچ دسترسی نداشته باشید.

 

 

 

 

آپلود عکس

لطفا قبل از اینکه به پشتیبانی پیام بدهید و سوال بپرسید ابتدا تمام قسمت های "سوالات متداول" و "دیدگاه های کاربران" به همراه پاسخ های داده شده را نیز با دقت بخوانید. چون اکثر  سوالاتی که شما عزیزان از پشتیبانی میپرسید سوالاتی هستند که در همین صفحه پاسخ داده شده اند و این موضوع باعث میشود پاسخگویی به افرادی که مشکلات دیگری دارند کند شود. پس لطفا از پرسیدن سوالات تکراری و بی مورد و کریشه ای از پشتیبانی خودداری فرمایید زیرا در این صورت از پاسخ دادن به شما معذوریم.

 

 سوال : چرا شما با این همه معلومات و کسب درآمد بالا ، اقدام به فروش فایل می کنید؟

جواب : شما هم اگر سر جای من بودید اقدام به فروش معلومات با ارزش خود می کردید. چون انسان از همه ی دانش خود استفاده می کنه تا بتونه بیشترین درآمد رو کسب کنه! به عنوان مثال: افراد معروف جهان که درآمد میلیاردی در ماه دارند ، در تبلیغات هم ایفای نقش و کسب درآمد میکنند!

سوال : درمورد این کسب درآمد میشه بیشتری توضیح بدید و آیا تضمین میدهید که به درآمد بالا برسم؟

جواب : با اطمینان اقدام به خرید پکیج کنید و قول میدم که از دیدن این آموزش حیرت انگیز بشید و پیش خودتون بگید کاش زودتر با این سایت آشنا شده بودم!

سوال : این پکیج آموزشی همانند دیگر روش های کسب درامد در اینترنت است؟

جواب : خیر ، این روش کاملا خاص و جدید می باشد که افراد لاکچری اروپا و تهران از آن استفاده میکنند.

سوال : من ۱۵ سال دارم و میخواستم ببینم این سرویس محدودیت سنی نداره جواب : خیر بدون محدودیت سنی سوال : برای کسب درآمد ، حتما به تمرین نیاز دارم؟

جواب : سلام بله ، تمرینات به صورت متن و تصویر می باشد و شما را خسته نمی کند.

سوال : متاسفانه من فقط موبایل دارم ، کامپیوتر و لپ تاپ ندارم. آیا میشه کسب درآمد کنم؟

جواب : سلام شما با داشتن هریک به تنهایی ، میتوانید کسب درآمد کنید.

سوال : آیا برای کسب درآمد حتما باید سایت داشته باشیم؟

جواب : این پکیج فقط به اینترنت نیاز دارد.

سوال : آیا همان روز اول خرید پکیج میشه اقدام به کسب درآمد کرد؟

جواب : سلام بله در هر زمان که بخواهید میتوانید در لحظه درآمد کسب کنید.

سوال : بفرمایید چطور میتونم به شما عزیزان اعتماد کنم؟!!!

جواب : در قسمت خرید محصول و پرداخت، لوگوی ضمانت خرید وجود دارد که نشان از مورد اعتماد بودن ماست. همچنین صورتی که بعد از مدتی فعالیت از طریق روش آموزش داده شده دیدید که این روش قابلیت کسب درآمد ندارد و گفته های ما دروغ بوده و اینچنین روشی کاربردی نیست، به ایمیلی که معرفی کرده ایم پیام بدهید تا مبلغ مربوطه را دو دستی به شما بازگردانیم.وقتی ضمانتی میدهیم پس مطمئن باشید که این روش کاربردی است. پس با اطمینان کامل خریدتان را انجام دهید و از کسب درآمد خود لذت ببرید.

سوال : آیا این کارها از لحاظ شرعی حلال هستند؟ از لحاظ قانونی مشکلی ندارند؟ درآمدمان از داخل ایران خواهد بود؟

جواب : این کارها صد در صد حلال هستند و هیچگونه مشکلی چه از لحاظ شرعی و چه از لحاظ قانونی ندارند و شما میتوانید همزمان از تمامی این روش ها هم استفاده کنید و از درآمدشان لذت ببرید. بله درآمد شما از داخل ایران خواهد بود و هر زمانی که بخواهید به حسابتان واریز میشود

سوال :قیمت آموزش شما برای من گرونه. من از خودم حتی هزار تومن پول هم ندارم و حتی پول خرید آموزش رو هم قراره از دوستم قرض بگیرم. شما رو به خدا اگر این آموزش هم مثل بقیه آموزش های موجود در اینترنت کاربردی نیست و درآمدی نداره بهم بگید.

جواب : اتفاقا این روش ها مختص کسایی مثل شماست که میگید از خودتون هزار تومن هم ندارید. با این روش های فوق العاده به این درآمدی که گفته شده میرسید. نگران قرض گرفتن از دوستتان هم نباشید چون در صوتیکه واقعاً دل به کار بدهید و نکات گفته شده را انجام دهید قطعاً این پول رو از طریق این روش ها درمیارید و قرضتون رو میدید. پس اصلا نگران نباشید.در مورد قیمت آموزش هم باید خدمت شما عرض کنم که این قیمت به هیچ وجه گرون نیست. اگر میبینید که در اینترنت بسته هایی با قیمت ده پونزده تومن یا اصلاً نهایتاً بیست ، سی تومن بعنوان آموزش کسب درآمد از اینترنت به فروش میرسند خب باید بدانید که در آن آموزش چیزی جز چرت و پرت وجود ندارد. چه کسی حاضر است روشی که دارای پتانسیل کسب درآمدی بسیار بالایی است را با این قیمت به فروش برساند؟؟ پس باید در این زمینه هوشیار باشید. ما ابتدا این آموزش را با قیمت 400,000 تومان قرار داده بودیم. ولی به دلیل درخواست های مکرر شما دوستان مبنی بر ناتوانی در پرداخت این هزینه، 75% تخفیف ویژه قائل شدیم و اکنون این آموزش بینظیر با قیمت 50,000 تومان قابل خریداری است.( البته همان 200 هزار تومن هم در مقابل درآمدی که از این روش کسب میکنید هییییچی نیست!) همچنین در این پکیج غیر از آموزشات فوق العاده برای کسب درآمد،چندتا اپلیکیشن بسیار مهم و جذاب و کمیاب هم بصورت رایگان و بعنوان هدیه در اختیار شما عزیزان قرار داده شده است که در سایت های دیگر با قیمت های بسیار بالایی به فروش میرسند. حالا دیگر مختارید! میتوانید با این 50 تومان یک جفت دمپایی بخرید، یا این مبلغ ناچیز رو صرف خرید آموزشی بکنید که با استفاده از اون به راحتی ممکنه این 50 تومان رو در عرض دو سه دقیقه کسب کنید.

سوال : آیا من مجبورم برای کسب درآمد , برای همیشه با این پکیج کار کنم؟ اگر یک روز کار نکنم , در آن روز درآمدی نخواهم داشت؟

جواب : خیر. شما پس از چند ماه استفاده از این پکیج , دیگر نیازی به استفاده از دستورالعملهای موجود در این پکیج نخواهید داشت چون باز هم درآمد خود را به دست خواهید آورد .زیرا شما در این کار جا افتاده اید و درآمد ثابتی از اینترنت به دست خواهید آورد. بنابراین لازم نیست که شما تا ابد از این پکیج استفاده کنید بلکه حتی اگر چندین روز یا حتی چند ماه هم به اینترنت سر نزنید باز هم درآمدی از شما کسر نخواهد شد . این یعنی تجارت الکترونیک!!!

سوال : درآمدی که من از این پکیج به دست می آورم چگونه به دست من خواهد رسید؟ آیا درآمد من به تومان است یا دلار؟

جواب : درآمد شما بدون هیچ گونه واسطه , مستقیما به حساب بانکی شما در ایران واریز خواهد شد,شما هیچ نیازی به داشتن حسابهای الکترونیک مانند:ایگولد,پی پال و یا آلرت پای نخواهید داشت زیرا درآمد شما به تومان به شما پرداخت خواهد شد نه به دلار.

سوال: امکان داره درباره این پکیجتون بیشتر توضیح بدین؟

پاسخ: خدمتتون عرض کنم که در پکیج آموزشی که ما منتشر کردیم آموزش های کامل و قدم به قدم در رابطه با هر روشی در اینترنت که قابلیت کسب درآمد داره رو در این پکیج قرار داده‌ایم! یعنی بدون شک این پکیج کامل ترین پکیج کسب درآمد در سراسر اینترنت است و همه‌ ی روش های معرفی شده در آن عملی هستند و در عمل کاملاً قابلیت کسب درآمد دارند.

یک توضیح مختصری در مورد ساختار پکیج میدهیم...ببینید بعد از پرداخت، 9 عدد لینک دانلود به شما داده میشود که حجم مورد نیاز برای دانلود همه فایل ها حدود 440 مگابایت است. (این حجم بالا به دلیل کامل بودن و قدم به قدم بودن تمامی آموزشات هست). در این پکیج روش های زیادی برای کسب درآمد از اینترنت معرفی و بطور کامل آموزش داده شده که تمامشون تست شده و درآمد زا هستند و ما خودمون هم از این روشها استفاده میکنیم.

دوستان عزیز این مطلب رو هم به شما بگیم که وقتی این فایل آموزشی رو تهیه کردین و نتونستید ازش کسب درآمد کنید که مطمئنا میتونید، ولی اگه نتونستید از شما خواهش می کنیم دیگه دنبال هیچ آموزش دیگه ای نباشین چون همه چیز توی این پکیج به شما گفته شده. حتی چیزایی که تو سایت هایی مثل مدیر سبز، سایت عباس منش، کار استارتر، عرفانی زاده، آترین وب و... هم با قیمت های میلیونی و گزاف یاد میدن، تو این پکیج هست.

ما توی این پکیج، تمامی راه های کسب درآمد از اینترنت رو به شما آموزش دادیم. خیالتون راحت فقط یک نکته‌ای را حتماً مدنظر داشته باشید...آن دسته از دوستانی که با فضای اینترنت هیچ آشنایی ندارند و حتی طرز کار کردن با ایمیل را هم نمیدانند (مخصوصاً بسیاری از خانم های خانه دار که معمولاً از این مسائل سر در نمیاورند!!) معمولاً نمیتوانند در کسب و کارهای اینترنتی موفق شوند بنابراین پیشنهاد میشود این پکیج را خریداری نکنند تا به مشکل نخورند. ولی آن دسته از دوستانی که آشناییشان با فضای اینترنت در حد عادی و متوسط میباشد به راحتی میتوانند از این پکیج استفاده کنند و درآمد خیلی خوبی داشته باشند.همچنین هر چقدر بیشتر تلاش کنید مسلماً درآمد خیلی بیشتری خواهید داشت...حتی میتوانید بخوابید و در خواب هم درآمد داشته باشید! (پس از پرداخت موفق لینک ها را دریافت خواهید کرد). دوستان خواهشاً خواهشاً خواهشاً لطفاً لطفاً لطفاً (ببینید چندبار خواهش کردیم بعداً نگید نگفتید!) حتماً تمااام محتویات و آموزشات را از ویدیوها گرفته تا فایل های PDF تمام و کمال ببینند و مطالعه کنند تا بتوانند به نحو احسنت فعالیت کنند و درآمد بسیار بالایی کسب کنید...

لطفاً تا زمانیکه تمام آموزشات را ندیده‌اید فعالیتتان را شروع نکنید. راستی این را هم بگویم که هیچکدام از 8 تا لینک دانلود پکیج به همدیگر ربطی ندارند و هر کدام از لینک ها مربوط به دانلود فایل های آموزش یک روش کسب درآمد جداگانه‌ای هست...مثلا لینک 1 با لینک 2 هیچ ارتباطی ندارد و مثلا اینطوری نیست که محتویات لینک 1 مقدمه‌ی آموزشات این پکیج باشند و بقیه لینک ها ادامه‌اش باشند...نه اینطوری نیست...

لطفا قبل از خرید حتما به موارد زیر توجه کنید.

نکته 1: قبل از هر خریدی در دنیای مجازی حتما به امنیت درگاه و Https بودن آن کاملا دقت کنید

 

نکته 2: در هنگام خرید دقت داشته باشید که حتماً آدرس ایمیلتان را کاملاً درست وارد کرده باشید. زیرا بعد از "پرداخت موفق" یک نسخه از لینک ها به ایمیلتان هم ارسال خواهد شد. در صورتیکه بعد از "پرداخت موفق" به هر دلیلی صفحه لینک ها را دریافت نکردید و یا از آن خارج شدید، به ایمیلتان مراجعه کنید و از طریق لینک هایی که به ایمیلتان ارسال شده‌اند اقدام به دانلود کنید،مسئولیت تایپ اشتباه آدرس ایمیل در موقع خرید برعهده ی کاربران است ، رسیدگی به تمام درخواست ها و پشتیبانی های کاربران توسط ایمیل میباشد لذا در وارد کردن آدرس ایمیل خود دقت فرمائید و شماره پیگیری خرید را یادداشت فرمایید تا درصورت بروز مشکل ارائه دهید.

نکته 3: برای دانلود کردن فایل ها حتماً از یک دانلود منیجر خوب مثل IDM استفاده کنند تا در دانلود کردن فایل ها با مشکلی مواجه نشوید و اگر با گوشی اندروید دانلود میکنید از برنامه ADM استفاده کنید، این برنامه را میتونید به راحتی از کافه بازار دانلود و نصبش کنید.

نکته 4: فایلیها با پسوند zip بوده و حتما پس از دانلود باید با برنامه winzip و یا winrar از حالت فشرده خارج کنید.

نکته 5: در صفحه بانک پس از مشاهده پرداخت موفق صفحه بانک را نبندید، حتماً دکمه سبز رنگ «تکمیل خرید» را کلیک کنید تا بصورت خودکار به فروشگاه هدایت شوید و پرداخت شما تایید گردد و لینک ها در اختیار شما قرار گیرند. در صورتیکه پس از پرداخت موفق مرورگر شما پیغامی را نمایش داد روی دکمه Continue کلیک کنید تا فرایند خرید کامل شود. دقت کنید در صورتیکه پس از پرداخت در صفحه بانک دکمه «تکمیل خرید» را کلیک نکنید و به فروشگاه هدایت نشوید پرداخت شما بصورت ناموفق انجام میشود و نمیتوانید لینک ها را دریافت و فایل ها را دانلود کنید. یعنی مبلغ از حسابتان کم میشود ولی لینک های دانلود را دریافت نمیکنید. در چنین شرایطی مبلغ پرداختی پس از چند ساعت یا نهایتاً چند روز (72 ساعت) بصورت خودکار توسط بانک به حساب شما بازگشت داده خواهد شد. توجه داشته باشید وقتی که مبلغ بصورت خودکار به حسابتان برگشت داده میشود پیامک بانکی برایتان ارسال نمیشود. پس اگر خواستید از بازگشت مبلغ اطمینان حاصل کنید باید موجودی بگیرید.

نکته 5:تیم پشتیبانی سایت فقط در ساعات کار اداری پاسخگو خواهد بود و در ایام تعطیل و پنجشنبه تعهدی بر پاسخگویی ندارد.

 

**توجه** **توجه**

بنا به درخواست و اسرار دوستان این پکیج فوق العاده تا تاریخ 1397/09/10 با تخفیف ویژه در اختیار شما قرار میگیرد و پس از سپری شدن این تاریخ به قیمت واقعی خود یعنی 200 هزار تومان باز خواهد گشت پس این فرصت استسنایی را از دست ندهید

 

 

 

آپلود عکس

 

لطفا با نظرات خود در انتها ما را در این امر مهم یاری کنید

<<لطفا آدرس ایمیل خودتونو با حروف کوچک وارد کنید>>

  1. آپلود عکس آپلود عکس

 

 

  

پکیج کسب درآمدفیلم درآمد کسب شده از روش 2 پکیج 

   پکیج کسب درآمد  بخش خرید و دانلود محتوا   پکیج کسب درآمد   

Make Sure Internet Money

پکیج کسب درآمد%87 تخفیف ویژه 

  پکیج کسب درآمد برای مدت کوتاهی وقت دارید این پکیج ارزشمند را با تخفیف 87% خریداری کنید.

برای اولین بار این فرصت رو از دست نده!!!

87% تخفیف فقط برای امروز

پکیج کسب درآمد قیمت اصلی: 4,770,000 تومان

 پکیج کسب درآمدمبلغ قابل پرداخت:  فقط 32,500  تومان

پرداخت آنلاین با کلیه کارت های عضو شتاب


درگاه پرداخت مطمئن و امن زرین پالدرگاه پرداخت مطمئن و امن زرین پال

آپدیت شد  

 

تاریخ آپدیت پکیج  1400 می باشد

 هادی
سلام، ممنون از شما که چقدر دغدغه مند و دلسوز این مردم هستید. واقعا دلسوز مردمید، دمتون گرم که به فکر معیشت مردم هستید
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
تجدید کد امنیتی
logo-samandehi

افراد آنلاين:
نقشه سايت یک آکادمی تمامي حقوق متعلق به سايت درآمد ویژه فیلمزی دانلود سریال مي باشد