اتریوم🚀یا بیت کوین⭐ کدام بهتر است؟

اتریوم یا بیت کوین مسئله این است...

شما به عنوان استخراج کننده کدام را انتخاب می کنید؟

اتریوم و روش کسب درآمد

با سلام امروز به معرفی اتریوم خواهیم پرداخت با یک درآمد همراه باشید.

شاید در کنار نام بیتکوین بارها نام اتریوم را نیز شنیده باشید! اما اتریوم چیست ؟
اتریوم (Ethereum) یک ستاره در حال رشد در دنیای ارزهای رمزنگاری شده است.

پس از بیت‌کوین، که ارز دیجیتال اصلی ست، اتریوم به دومین ارز دیجیتال ِبا ارزش در روش‌های جدید پرداخت تبدیل شده است.

به زعم بسیاری از کارشناسان، مهم‌ترین رقیب بیت‌کوین کسی نیست جز اتریوم که در سال 2015 متولد شد. دراین مطلب هرچیزی که لازم باشد درباره اتریوم بدانید وجود دارد. با 1DARAMAD همراه باشید.
بعداز آنکه اتریوم در سال 2015 راه اندازی شد، ارزش هر 1 اتر (ارز اتریوم) از سال گذشته تا کنون بیش از 5000 درصد (50 برابر) افزایش یافته و درحال حاضر یک اتر تقریبا 500 دلار قیمت دارد. ارزی که به عنوان یک منبع کسب درآمد فوق العاده، بسیاری را ثروتمند ساخته است.

درآمد بالا از اینترنت و استخراج ارز دیچیتال

به نقل از ویکی پدیا:

اتریم
رمزارز

اتریوم چیست؟

کسب درآمد اینترنتی,کسب درآمد از آپارات,کسب درآمد از بازی,کسب درآمد در منزل,کسب درآمد از تلگرام,کسب درآمد از اینستاگرام,کسب درآمد روزانه,کسب درآمد از آمازون,کسب درآمد از بیت کوین,کسب درآمد با گوشی,کسب درآمد از تبلیغات کلیکی,کسب درآمد به دلار,کسب درآمد میلیونی,کسب درآمد آنلاین,کسب درآمد از بازی لم,کسب درآمد از یوتیوب,کسب درآمد از طریق اینترنت,کسب درآمد بدون سرمایه,کسب درآمد با سرمایه کم,کسب درآمد با زبان انگلیسی

اِتیریِم یک پلتفرم عمومی متن‌باز، زنجیره بلوکی-محور با رایانش توزیع‌شده است که دارای قابلیت قرارداد هوشمند است. این پلتفرم تورینگ کامل ماشین مجازی، ماشین مجازی اتیریم را فراهم می‌آورد، اسکریپت‌ها را با استفاده از شبکهٔ بین‌المللی گره‌های عمومی اجرا می‌کند.
کسب درآمد بیت کوین رایگان,کسب درآمد بیت کوین با انجام بازی آنلاین معدنچی,کسب درامد بیت کوین,کسب درامد بیت کوین با بازی 2048,کسب درامد بیت کویین,کسب درامد بیت کوین از تلگرام,کسب درامد بیت کوین با موبایل,کسب درامد بیت کوین با بازی,کسب درآمد بیت کوین با انجام بازی,کسب درامد از بیت کوین با ترفند ویژه

اتریوم چیست ؟


اتر دومین پول دیجیتال با ارزش بعد از بیت کوین است. که برای اولین بار توسط برنامه نویس 19 ساله، Vitalik Buterin در سال 2013 معرفی شد. بوترین، اتریوم را به عنوان پیشرفتی در بیت کوین پیش بینی کرده بود. مانند بیت کوین، این یک شبکه پرداخت غیرمتمرکز است که دارای ارز رمزنگاری شده است و اجازه می دهد تا پرداخت های ناشناس (با نام مستعار) در اینترنت بدون نیاز به یک بانک یا شخص ثالث دیگر انجام شود. معاملات در یک لیست غیرمتمرکز با نام blockchain ذخیره می شوند و برای همه در شبکه قابل مشاهده هستند.

کسب درآمد بیت کوین رایگان,کسب درآمد بیت کوین با انجام بازی آنلاین معدنچی,کسب درامد بیت کوین,کسب درامد بیت کوین با بازی 2048,کسب درامد بیت کویین,کسب درامد بیت کوین از تلگرام,کسب درامد بیت کوین با موبایل,کسب درامد بیت کوین با بازی,کسب درآمد بیت کوین با انجام بازی,کسب درامد از بیت کوین با ترفند ویژه

اتریوم چه تفاوتی با بیت کوین دارد؟


به عنوان دومین ارز رمزنگاری شده بزرگ پس از بیت‌کوین، Etherum به ناچار با آن مقایسه می‌شود. افزایش سریع آن منجر به این ادعا شده است که قیمت آن دارای حباب شده است. اما طرفداران می گویند ethereum مزایای متعددی نسبت به بیتکوین دارد که آن را مفید تر می‌کند.
اول این که ehereum به “بلوک”(سوابق معاملات ارز رمزنگاری شده)اجازه می دهد، تا بسیار سریع تر از بیت کوین ایجاد شود. در حالی که بیت‌کوین توسط خرده فروشان آنلاین و حتی برخی از فروشگاه های فیزیکی به طور گسترده ای مورد استفاده قرار می گیرد، طرفداران اتریوم معتقدند که کارایی آن، اتریوم را برای معاملات، تبدیل به انتخاب بهتری می‌کند.

درآمد با بیت کویین,درآمد میلیونی با بیت کوین,کسب درامد با بیت کوین رایگان,نحوه درآمد با بیت کوین,درامد روزانه با بیت کوین,کسب درآمد با بیت

اما مزیت اصلی اتریوم چیست ؟

این است که فناوری بکار گرفته شده در آن به برنامه های کامپیوتری، نه فقط ارز، برای اجرا در شبکه اجازه می دهد. اگر فایل های خودرا را در یک سرویس ذخیره سازی ابری مانند Dropbox ذخیره کنید، به Dropbox اعتماد می‌کنید تا از آن مراقبت کند، اما در شبکه ذخیره سازی غیر متمرکز، به آنهای که علاقه مند به نگه داری و استفاده از آن هستند اعتماد می‌کنید.
تا کنون تعدادی اپلیکیشن بر روی شبکه Ethereum ساخته شده اند و شبکه نیز از ابتدای کار برای جمع‌آوری پول با ارائه اولیه سکه های مختلف(ICO) استفاده شده است که اتر یا سایر ارزها به “توکِن‌های” ویژه ای که دسترسی به سرویس را فراهم می کنند، تبدیل می‌شوند.
حتی طرفداران آن اغلب برای توضیح مزایای اتریوم تلاش می کنند، اما یک چیزی که مشخص است، در ماه های اخیر محبوبیت و قیمت آن افزایش یافته است. ارزش کلی تمام اتر در حال حاضر 44 میلیارد دلار است، در مقایسه با 240 میلیارد دلار برای بیت‌کوین.

چه چیزی بر قیمت اتریوم تاثیر می گذارد؟


قیمت اتریوم از زمان شروع بکار، بسیار آهسته تر از بیت‌کوین افزایش داشته است، و برای 18 ماه ابتدایی درحدود 10 دلار ثابت بوده است. سپس در ماه مارس 2017 شروع به صعود نمود و به اوج قیمت 395 دلار، در ماه ژوئن رسید و در ماه بعد قیمت آن به 155 دلار کاهش پیدا کرد و سپس دوباره افزایش یافت.
بخشی ازاین افزایش قیمت به دلیل افزایش ارزش بیت‌کوین بود، که موجب افزایش علاقه به ارزهای آنلاین شد. این شرکت همچنین در ماه های اخیر از سازمان های بزرگ، از جمله مایکروسافت، JP Morgan و Intel، پشتیبانی گسترده ای دریافت کرده است. کاهش چشمگیر آن در گذشته مربوط به نگرانی های امنیتی و نوسانهای کلی بازار بوده است، از جمله فروش های سرمایه گذاران بزرگ یا اقدام عجولانه ناشی از اخبار جعلی. در ماه ژوئیه قیمت اتریوم در یک روز پس از کاهش اعتماد به آن بیش از 20 درصد کاهش یافت که بعد از آن معلوم شد، شایعه مبنی بر درگذشت بوترین، بنیانگذار اتریوم نادرست بود.

اتریوم کلاسیک,اتریوم قیمت,آتریوم در معماری,اتریوم ماینینگ,اتریوم کش پرو,اتریوم چگونه کار میکند,اتریوم والت,اتریوم خرید,اتریوم قسطنطنیه,آتریوم در ساختمان,آتریوم در ساختمان چیست,اتریوم دلار,اتریوم ویکی پدیا,اتریوم بهتر است یا بیت کوین,اتریوم چیست و چه تفاوت هایی با بیت کوین دارد؟,اتریوم در سال 2019,اتریوم در متاتریدر,اتریوم چیه

چه کسی اتریوم را اختراع کرد؟


یکی از بزرگترین اسرار جهان دنیای تکنولوژی، اینست که چه کسی بیت کوین را اختراع کرده است. نام مستعار مشهور “ساتوشی ناکاموتو”، کاربران ارزهای دیجیتالی و روزنامه نگارانی را که به دنبال مخترع آن میگردند را به ستوه آورده است. بر خلاف بیت کوین، خالق اتریوم همیشه علنی بوده است.
یک شهروند کانادایی که در روسیه متولد شده است، بوترین ایده خود را برای ارز دیجیتال در سال 2013 هنگامی که 19 ساله بود منتشر کرد و طی دو سال بعد آن را راه اندازی کرد. بوترین از سن نوجوانی جوایز ریاضی دریافت کرد و در سال 2012 مدال برنز انفورماتیک در المپیاد بین المللی را کسب کرد.

اتریوم کلاسیک,اتریوم قیمت,آتریوم در معماری,اتریوم ماینینگ,اتریوم کش پرو,اتریوم چگونه کار میکند,اتریوم والت,اتریوم خرید,اتریوم قسطنطنیه,آتریوم در ساختمان,آتریوم در ساختمان چیست,اتریوم دلار,اتریوم ویکی پدیا,اتریوم بهتر است یا بیت کوین,اتریوم چیست و چه تفاوت هایی با بیت کوین دارد؟,اتریوم در سال 2019,اتریوم در متاتریدر,اتریوم چیه


او زمانیکه 17 ساله بود، پس از آنکه از پدرش در مورد ارزهای رمزنگاری شده مطالبی شنید، در وبسایت های تخصصی بیت‌کوین شروع به نوشتن مطلب کرد. او ایده خود را برای اتریوم در سال 2013 به عنوان یک “شبکه استخراج غیرمتمرکز و پلتفرم توسعه نرم افزاری مرکب” پیشنهاد کرد. او پس از دریافت Thiel Fellowship ( بورسی که به دانشجویان زیر 23 سال تعلق میگیرد تا از تحصیل خارج شوند و به سایر کارها ازجمله تحقیقات علمی بپردازند) به ارزش 100،000 دلار در سال 2014 از دانشگاه واترلو خارج شد. بوترین و کارآفرین کانادایی جوزف لووبین، شرکت Ethereum Switzerland GmbH را بعد از آن سال تاسیس کردند.

چند نفر از اتریوم استفاده می کنند؟


تقریبا 5.3 میلیون کیف پول دیجیتالی برای نگهداری اتر وجود دارد. که البته هر شخص می‌تواند بیش از یک کیف پول داشته باشد. تعداد کیف پولی که شامل اتر هستند در ماه های اخیر به طور چشمگیری افزایش یافته و از ماه مه 1.6 میلیون نفر افزایش یافته است.

چگونه می‌توان از آن استفاده کرد؟


اتریوم را می توان در تعدادی از فروشگاه های آنلاین و با کارت های اعتباری ویزا و Mastercard استفاده کرد. آنها همچنین می توانند در کیف پول های آنلاین ذخیره شوند، به این امید که ارزش این ارز افزوده شود و سرمایه گذاری آنها به سودآوری برسد.

آیا باید در اتریوم سرمایه گذاری کنم؟


قیمت اتریوم به تازگی افزایش یافته است و در ماه های آینده نیز می تواند صعود کند. ارزهای دیجیتال به طور قابل توجهی فرار هستند و به کاربران هشدار داده شده که حباب در حال رشد میتواند هر زمان ترکیده شود. اما بسیاری از آنها به لطف اتریوم تبدیل به میلیونرهایی شده اند

پکیج کسب درآمدفیلم درآمد کسب شده از روش 2 پکیج 

   پکیج کسب درآمد  بخش خرید و دانلود محتوا   پکیج کسب درآمد   

Make Sure Internet Money

پکیج کسب درآمد%87 تخفیف ویژه 

  پکیج کسب درآمد برای مدت کوتاهی وقت دارید این پکیج ارزشمند را با تخفیف 87% خریداری کنید.

برای اولین بار این فرصت رو از دست نده!!!

87% تخفیف فقط برای امروز

پکیج کسب درآمد قیمت اصلی: 4,770,000 تومان

 پکیج کسب درآمدمبلغ قابل پرداخت:  فقط 32,500  تومان

پرداخت آنلاین با کلیه کارت های عضو شتاب


درگاه پرداخت مطمئن و امن زرین پالدرگاه پرداخت مطمئن و امن زرین پال

آپدیت شد  

 

تاریخ آپدیت پکیج  1400 می باشد

 اکبر
ممنون مفید بود
خواهش می کنم
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
تجدید کد امنیتی

افراد آنلاين:
نقشه سايت یک آکادمی تمامي حقوق متعلق به سايت درآمد ویژه فیلمزی دانلود سریال مي باشد